Co tě čeká?

Ladies Ride Camp není žádnej sraz, ale ani výcvikovej tábor. Je to místo, kde si zajezdíš na tom, co doma nemáš, načerpáš inspiraci, něco se dozvíš a hlavně strávíš letní víkend s holkama, kterým stejně jako tobě, koluje v žilách benzín místo krve.

Demo jízdy

Na svůj stroj sice nedáš dopustit, ale obzory by sis rozšířila ráda? Super! Na místě si budeš moct vyzkoušet americkou klasiku jakou je Harley-Davidson, dravá endura, hravé crossky a spoustu dalších „hraček” – skútry a čtyřkolky nevyjímaje. 

Workshopy

Okoukej triky profi závodnic, mechaniček, cestovatelek,... Společně probereme všechno, co jste kdy o motorkách chtěly vědět, ale bály jste se zeptat. Zkrátka věci, o kterých se v autoškole ani nemluví.

Přednášky

Co holkám motorky dávají a berou? Jaké to je, když se z koníčku stane profese a naopak? Poslechni si životní příběhy a zkušenosti žen, které prorazily v jedné stopě!

Zábava

Jóga za svítání a pořádně divoká párty a táborák po setmění – co na to říkáš? Těš se na kapely, DJs, alko i nealko drinky, soutěže, výzvy a hlavně spoustu nových kamarádek.